Kochasz tanie podróżowanie tak jak ja? Masz ochotę uciec od codzienności na weekend? A może żona wierci ci dziure, że od lat nigdzie nie byliście? Albo gorzej zbliża się wasza rocznica, walentynki czy jej urodziny? Znam ten ból. Może czas spakować walizki i ruszyć w świat albo tradycyjnie w Bieszczady? Budżet nie rozpieszcza? A to mogę ciebie trochę odciążyć! Jesteś ciekawy? To czytaj dalej!

Kliknij aby zarezerwować nocleg w niższej cenie

Nie ma nic za darmo, ale jak wiecie, lubię podróżować mając ograniczony budżet, dlatego dla mnie tak ważne jest szukanie kodów rabatowych i kuponów, które mogą nam w tym pomóc. Nie ma w tym nic złego, że chcemy zaoszczędzić pare złotych. Dzięki temu może będziemy mogli pozwolić sobie na inne przyjemności jak np. zwiedzanie większej ilości atrakcji w mieście czy dobre piwo w knajpie. Serwis Airbnb daje nam możliwość skorzystania ze specjalnego kuponu! Kod rabatowy na Airbnb pozwoli na zaoszczędzenie aż 100zł!

Może nie wiecie czym jest Airbnb? Chętnie wyjaśnie. Airbnb to strona działająca prawie na całym świecie, umożliwiająca tanie noclegowanie w prywatnych mieszkaniach, nie w hotelach. ALE to nie oznacza gorszych warunków niż w hotelu! Powiem wam nawet szczerze, że są one nieraz lepsze. 😉  Airbnb jest bardzo znane na zachodzie, dla przykładu w samym Nowym Jorku znajdziemy tysiące ofert. W Polsce strona nie jest jeszcze aż tak popularna, ale można już znaleźć naprawdę dużo świetnych i atrakcyjnych ofert, zarówno cenowo jak wizualnie.

Aby skorzystać ze kuponu/kodu rabatowego wystarczy wejść tutaj i dokonać rezerwacji na interesujący nas apartament. W bazie mieszkań znajdziemy wiele ofert w setkach miejscowości w Polsce, a zagranicą jest ich jeszcze więcej, zatem nie ma problemu z znalezieniem mieszkania blisko rynku czy danej atrakcji do której sie wybieramy. Kontakt z właścicielem jest bardzo łatwy i szybki. Nie zdarzyło mi się mieć problematycznych sytuacji. W opisie oferty znajdziemy wszelkie informacje typu: czy możemy podróżować ze zwierzętami, dostępność wifi, grilla czy nawet basenu. Wejdź na stronę Airbnb i sprawdź ile ciekawych ofert czeka na ciebie. Nie zapomnij o skorzystaniu z promocyjnego kuponu!

Chcę zniżkę i przechodzę do airbnb!
[Głosów:5    Średnia:4.8/5]

Leave a Reply