Płacenie za chodzenie? To możliwe! Jesteś dosłownie o krok od nagród! Darmowa aplikacja Stepler jest w stanie podliczyć twoje kroki i w tym samym czasie zamieniać je na punkty, które można wymieniać na różne nagrody! 

Jak działa Stepler?

Prawdopodobnie słyszałeś o pokoleniu trzech krzeseł? Fotel w domu, krzesło biurowe oraz fotel samochodowy. Razem ze Stepler pracujesz na lepsze środowisko oraz bardziej zrównoważone społeczeństwo. Przecież komu może zaszkodzić dodatkowy spacer zamiast przejażdżki samochodem?

Jak działa aplikacja? Stepler nalicza twoje kroki, które wykonujesz przez cały dzień, licząc tym samym punkty, dzięki którym możesz zyskać nagrody takie jak:

 • bony
 • zniżki
 • produkty
 • bilety do kina
 • konta na płatnych portalach
 • ebooki

I wiele innych! Oczywiście wynagrodzeniem nie są tylko zniżki, ale także sprawność ruchowa, która jest nabywana wraz ze spacerowaniem po punkty. Zamysł twórców jednak nie jest jednolity, chodzi im również o to, aby społeczeństwo było zdrowsze. Nie zyskujesz jedynie punktów i benefitów, czy kuponów, ale również poprawiasz swoją kondycję fizyczną oraz psychiczną. Do Steplera możesz zaprosić rodzinę, czy znajomych dzięki czemu razem możecie nabywać punkty i lepiej się czuć – chcą dla ciebie lepszej kondycji fizycznej. Polska to niejedyny kraj, który posiada Steplera. Aplikacja jest dostępna również w Szwecji, Norwegii oraz w Niemczech, a planuje dalszy rozwój!

Jak zdobywać punkty?

Spacerowanie to główny dochód, dzięki której nasza waluta punktowa zwiększa się. Polega ona na prostym przeliczniku – 1000 kroków = 1 punkt. Producenci proponują również punkty za różne zadania poza spacerami. Punkty można również zdobyć za polubienie strony na Facebooku lub zaobserwowaniu ich konta na Instagramie. Bonusy uzyskamy także za zaproszenie naszych znajomych do zabawy, bo przecież ile można chodzić w pojedynkę? Połączenie z kontem Facebook lub przez Apple również wynagradza nas 10 oczkami. Stepler posiada również panel „Codzienna nagroda”, w której codziennie możemy obejrzeć jedną reklamę za 3 punkty.

Każdy bonus krokowy w aplikacji jest traktowany osobno. 

 • 5000 kroków – dodatkowe 2 punkty
 • 10000 kroków – dodatkowe 3 punkty
 • 15000 kroków – dodatkowe 5 punktów
 • 20000 kroków – dodatkowe 10 punktów

Jakie są nagrody?

Jeżeli już nazbieramy punkty to wybieramy się na zakupy, gdzie możemy znaleźć kilka interesujących ofert, dzięki którym będziemy wiedzieli, że było warto tyle chodzić i klikać. Stepler posiada trzy kategorie – produkt, serwis oraz uroda.

Uroda – obecnie w urodzie znajdziemy bon do Intimissimi za 100 zł już za 1100 punktów!

Serwis – to konto Spotify premium na 3 miesiące za 950 punktów.

Produkt – tu znajdziemy bony podarunkowe do takich sklepów odzieżowych jak H&M, Zalando, Intimissimi, GaitLine, czy Apart i Adidas. Jeżeli chcemy gdzieś wyjechać, mamy również kupon o wartości 210 zł w firmie lotniskowej Wizzair. Jeżeli zgłodniejesz po spacerze, znajdziesz tu również zniżkę na 25 zł na Uber Eats! Jeżeli już skończysz chodzić po sklepach, to możesz wybrać się na shopping online, a Stepler Ci w tym pomoże  – bony do Amazonu, Empika, czy Allegro również znajdziesz w nagrodach. Jeżeli lubisz czytać, to dobrze się składa, bo możesz mieć 10% rabat na ksiązki w serwisie EGMONT.pl lub w księgarni PWN – już za 30 punktów!

Jeżeli to cię nie przekonało to mamy też coś dla prawdziwych maratończyków. Już za 35000 punktów możesz dostać nowego 6.2″ Samsunga Galaxy S21, z aparatem o rozdzielczości 64 Mpx! Telefon posiada 8 GB RAM, pamięć wbudowaną o wielkości 128 GB i bardzo ciekawy design z trzema aparatami! Chyba warto?

Jak zarejestrować się na Steplera?

To bardzo proste! Wystarczy połączyć się z Facebookiem lub podać numer telefonu, na który aplikacja Stepler przyślę ci kod, który po wpisaniu uaktywni twoje konto, na którym już będziesz mógł zbierać punkty.

Już ponad milion użytkowników korzysta ze Steplera, który dostępny jest na Google Play oraz App Store. Jeżeli zarejestrujesz się z tego linku: https://steplerapp.page.link/cEzrRSZ2Xzv84o2n9 na sam start otrzymasz już 10 punktów!

Aby po rejestracji otrzymać bonusowe punkty pamiętaj o 2 rzeczach!

Dane osobowe w aplikacji Stepler
 1. Uzupełnij dane w profilu (w szczególności imię oraz adres email)
 2. Kliknij ponownie w ten link.

Jeżeli już jesteś to zostaw komentarz! :)