Tanie loty – wyszukiwarka, poradnik jak ich szukać

tanie loty

W tym poradniku chcielibyśmy Wam przybliżyć wyszukiwarkę tanich lotów Azair, która daje nam możliwość odszukania najtańszych lotów po Europie i Azji. Od teraz zaoszczędzicie dużo czasu i znajdziecie najkorzystniejsze ceny na interesujące Was kierunki podróży! Powodem dla którego powstał ten blog było tanie latanie – tego typu tematy powinny pojawiać się zdecydowanie częściej.

Strona jest dostępna nie tylko w języku angielskim oraz czeskim. Istnieje możliwość zmiany języka na polski, co z pewnością jest wielkim atutem tego portalu. Wyszukiwanie tanich lotów będzie dzięki temu łatwiejsze.

Zmiany języka, dokonać można w prawym górnym rogu strony:

Zmiana języka na Azair

Portal informuje, że możemy wyszukać połączenia lotnicze do ponad 110 państw i skorzystać z 94 najtańszych przewoźników.

Korzystanie z portalu jest bardzo intuicyjne. Zanim jednak wpiszemy miasto z którego chcemy wylecieć i port docelowy, to warto zapoznać się z zaawansowanymi parametrami wyszukiwania.

Wybrać możemy dni tygodnia, czas postoju, ilość przesiadek, czy posiadamy członkostwo w liniach lotniczych WizzAir, czy też walutę w której mają być prezentowane ceny.

Parametry zaawansowane w Azair

Po tym pozostaje nam jedynie wybrać zakres pobytu, termin lotu (można nawet zaznaczyć cały rok lub tylko interesującą nas datę) i czekać na wyniki. Im dłuższy okres wyszukiwania, tym dłużej musimy na nie czekać.

Wyszukiwarka ma mnóstwo możliwości. W polu wyboru lotu „z – do” możemy podać nie tylko miasta (np. Poznań) , ale także cały kraj (np. Polska), wyspy (wpisujemy np. z „Polska” do „Wyspy….”). Jest możliwość wyszukania również połączenia gdziekolwiek (wpisujemy „gdziekolwiek”).

Przykład „gdziekolwiek” – wyszukuje wszystkie połączenia z wpisanego portu wylotu.

Azair wybór opcji Gdziekolwiek

Na końcu, po uzupełnieniu wszystkich pól wystarczy kliknąć „szukaj” i cieszyć się z otrzymanych wyników. Bilety rezerwuje się na oficjalnych stronach przewoźników. Ten portal przedstawia jedynie ceny i odsyła do stron linii lotniczych. Przykład tanich lotów poniżej.

Przykład wyników w Azair

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *