Booking to obecnie jeden z największych internetowych serwisów agregujących oferty noclegowe. Znajdziemy tam hotele zlokalizowane w każdym, nawet najdalszym zakątku świata. Korzystając z filtrów dostępnych na stronie możemy ściśle dopasować listę obiektów do naszych oczekiwań.

Serwis powstał w 1996 roku i oferuje zakwaterowanie aż w 229 krajach! Przez ten czas wypracował sobie pozycję lidera na rynku. Każdego dnia, przy jego użyciu dokonywanych jest ponad 1 500 000 rezerwacji.

Planując nasze noclegi podczas wyjazdów, stronę Booking odwiedzamy jako jedną z pierwszych. Ceny często są niższe niż bezpośrednio na stronach hoteli, a ponadto oferuje on dogodne warunki w przypadku rezygnacji z usługi.

Kody zniżkowe na Booking

W sieci opublikowanych jest wiele różnych sposobów na to, jak uzyskać zniżki. Niestety zdecydowana większość z nich nie działa. Od czasu do czasu udostępniany jest kod promocyjny do Booking, jednakże jeszcze nie zdarzyło mi się aby obniżył wartość rezerwacji. Obecnie działający rabat w serwisie możemy uzyskać na 2 sposoby.

Pierwszy z nich to rezerwacja za pomocą tego linka. Dzięki temu otrzymasz 50zł zniżki / zwrotu za każdą dokonaną rezerwację! Warunkiem jest dokonanie rezerwacji za minimum 100zł. Zwrot środków (50zł) po powrocie przekazywany jest w formie przelewu na kartę płatniczą po zakończeniu pobytu i wymeldowaniu z obiektu. Dane karty do wypłaty bonsu należy podać po zalogowaniu, w zakładce Ustawienia – Karty kredytowe. Po dodaniu karty można zaznaczyć, że to na nią mają trafiać wszystkie bonusy.

Kliknij aby skorzystać z kodu rabatowego!

Niższa cena na Bookingu dzięki GENIUS

Drugi sposób skierowany jest do osób aktywnie korzystających z Booking.com.  Serwis użytkownikom, którzy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy dokonali minimum 5 rezerwacji nadaje status Genius. Dzięki temu w niektórych obiektach otrzymujemy nawet 15% zniżki na rezerwacje!

Zniżka z programem Genius

Dodatkowo niektóre hotele zapewniają możliwość późnego wymeldowania, a nawet powitalny drink!

4 komentarze

Jeżeli już jesteś to zostaw komentarz! :)