Zajrzyj do mojego plecaka i dowiedz się, które przedmioty zabieram w podróż. W tej zakładce znajdziesz nie tylko listę przydatnych rzeczy podczas wyjazdów, ale także linki do serwisów i portali, które ułatwią Tobie organizację wyjazdu.

Akcesoria z których korzystam

Plecak FORCLAZ Plecak trekkingowy – TREK 100 Easyfit – 50L

Idealny i budżetowy plecak na dłuższe wyjazdy. Odpinany zamek z przodu pozwala na dostanie się do głębiej położonych przedmiotów bez konieczności wyciągania tych, które są na górze.

Torba Duffel 2 30L Helly Hansen

Idealna i pakowna torba do noszenia na plecach na bagaż podręczny. Przekracza nieco dopuszczalny wymiar bagażu podręcznego jednak nie zdarzyło się jeszcze aby nie przeszła kontroli. W krytycznej sytuacji można ją upchać.

Plecak Helikon EDC 21 l Black

Bardzo wygodny plecak na jednodniowe citybreaki. System mocowania MOLLE na plecaku pozwala dorzucić tam dodatkowe akcesoria jak np. uchwyt na butelkę czy dodatkowa kieszeń. Posiada specjalny stelaż, który odciąża kręgosłup.

Multitool Leatherman Wingman

Wielofunkcyjne narzędzie, które przydaje się w wielu sytuacjach. Dzięki małym gabarytom i dużej ilości funkcji jest to świetny kompan na dłuższych wyprawach gdzie podróżujemy z bagażem rejestrowanym.

Latarka Olight Perun 2 Cool White Kit

Dobre oświetlenie przydaje się bardzo często – czy to podczas późnego schodzenia ze szlaku czy rozbijania namiotu wieczorową porą. Latarka ma magnes dzięki czemu możemy ją przymocować do metalowych przedmiotów jak np. karoserii samochodu podczas wymiany opony.

Ręcznik szybkoschnący Nabaiji XL 110×175

Ręcznik zajmuje bardzo mało miejsca, a dzięki swoim właściwościom nie absorbuje wody. Zabieram go zawsze podczas przynajmniej dwudniowych wyjazdów.

Termos Contigo Byron 470 ml

Model termosu z którego korzystam potrafi utrzymywać ciepło przez 6 godzin, a zimno nawet dwa razy dłużej. Najczęściej używam go podróżując samochodem oraz podczas wypraw w góry.

Powerbank Baseus 20000 mAh

Dodatkowe źródło zasilania o dużej pojemności gwarantuje bezpieczeństwo w sytuacji braku dostępu do gniazdka sieciowego. Aktualny stan naładowania powerbanka sygnalizowany jest na wyświetlaczu, co jest bardzo wygodne.

Mata samopompująca Spokey AIR MAT 55x185x3 cm

Mata samopompująca podczas podróży z namiotem jest niezastąpiona. Waży stosunkowo niewiele i nie zajmuje miejsca w plecaku. Jest to świetna alternatywa dla karimaty, którą musimy nosić przypiętą do plecaka.